SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

FLORA OLOMOUC 2017 - LETNÍ ETAPA

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na letní etapu výstavy Flora Olomouc, která se ve dnech   17. – 20. srpna 2017. Ústřední expozice v pavilonu A nese téma „Setkání v Rajské zahradě“ a „Léčivá sila stromů“. Navazují na ní zajímavé výstavní expozice firem Spolku pěstitelů a zpracovatelů léčivých, aromatických a kořeninových rostlin  Pelero CZ, Svazu školkařů ČR, Českého zahrádkářského svazu, Agronomické fakulty Mendlovy univerzity a dalších partnerů.  

Odborníky zahradnického oboru, bychom rádi pozvali na aktivity, které jsou součástí výstavy a mohou být pro Vás zdrojem zajímavých aktuálních informací a prostorem pro vzájemné setkání. Rádi Vás uvítáme v pavilonu E v expozici Asociace zahradnických a zemědělský společenstev. Zde máte také vytvořené malé zázemí pro vaše jednání a setkání. 

 Ve čtvrtek 17. srpna 2017 připravujeme odborný seminář na téma smíšené výsadby nejen ve  veřejném prostoru. Seminář bude zakončen účasti na představení knihy „Hledání rajských zahrad“, kterou provází  autogramiáda autora  profesora Ivara Otruby - legendy české zahradní architektury  V příloze najdete pozvánku s podrobnými informacemi. Na seminář je možné se ještě pořád přihlásit.

Po celou dobu konání výstavy budou probíhat na pódiu v pavilonu A přednášky k tématům léčivých rostlin a jejich využití (harmonogram najdete také v příloze). Tuto část zaštiťuje spolek Pelero CZ.

 Zvláštní pozvání patří expozici největší čínské květinové burzy, kterou zaštiťuje Kuming Flowers Asocation, která je umístěná taktéž v pavilonu E. Obchodní setkání se zástupci zahradnických firem Číny i s nabídkou obchodní  spolupráce proběhne v pátek 18.8.2017 v 10.00 hodin na stánku Asociace zahradnických a zemědělských společenstev.

 Program výstavy a širokou nabídku doprovodných aktivit naleznete na adrese Flora Olomouc 2017. Také mám pro vás TIP na zvýhodněnou cenu vstupného, které naleznete zde: online.

 

Těšíme se na setkání s Vámi v Olomouci.

S úctou Ing. Jiří Uhlíř, ředitel Výstaviště Flora Olomouc a.s.PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2018 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY