SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

POHÁR PODZIMNÍ FLORY

Ve čtvrtek 5. 10. 2017 se na Výstavišti Flora Olomouc uskutečnil v rámci podzimní etapy zahradnického veletrhu Flora Olomouc první ročník Poháru podzimní Flory - floristické soutěže určené pros studenty středních zahradnických škol, profesionální floristy a soutěžící z řad Českého zahrádkářského svazu.

Ze zahradnických škol se do kategorie junior přihlásilo 14 soutěžících studentů ze 6 různých středních zahradnických škol.

Třetí místo v kategorii junior si odnesla Tereza Chládková ze Střední zahradnické školy Rajhrad, na druhém místě stanula Kateřina Lacinová ze Střední školy zahradnické a technické Litomyšl a první místo si vybojoval Filip Bracek ze Střední zahradnické školy Rajhrad.

Vítězem kategorie profesionálních floristů se stala paní Vlasta Sekyrková z Květinového ateliéru V Ráji, Lázně Bohdaneč.

Vítězem kategorie zahrádkář se stala paní Renáta Hruboňová.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na zahajovacím ročníku nového formátu soutěže na Výstavišti Flora Olomouc pod názvem Pohár podzimní Flory, letos na téma Jablko poznání.

Soutěžit se bude ve dvou soutežních disciplínách - vázaná kytice a květinově ovocný koš.

Soutěž proběhne ve třech kategoriích, první juniorská kategorie je určena pro studenty zahradnických škol, druhá pro profesionální floristy a ve třetí kategorii busou soutěžit zástupci Českého zahrádkářského svaz.

Soutěžící z kategorie junior dostanou pro svoji práci kompletní materiál, ostatní si přivezou materiál vlastní.

Soutěž bude probíhat 5. 10. 2017 v první den podzimní etapy zahradnického veletrhu Flora Olomouc, hostem a jedním z hodnoticích bude úspěšný polský Mistr florista Tomasz Max Kuczyński, který na závěr soutěže předvede pro soutěžící a návštěvníky Flory floristické představení.

V příloze najdete kompletní propozice soutěže a přihlášku.

V přílohách najdete i seznam soutěžících a výsledky.

Přihlášky prosím posílejte na mail svaz.skf@seznam.cz do 22. 9. 2017.
PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2019 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY