SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

POLABSKÝ MOTÝL 2017 - VÝSLEDKY

Ve středu 22. 3. 2017 se v rámci 46. ročníku výstavy zeleně, mechanizace, pěstitelství, květin, ekologie a zpracování výpěstků - Zemědělec 2017 na Výstavišti Lysá nad Labem uskutečnil 17. ročník soutěže v aranžování květin pro studenty středních zahradnických a zemědělských škol a pro učně zahradnických a zemědělských učilišť  - Polabský motýl 2017, letos pod záštitou Svazu květinářů a floristů ČR. Propozice vytvořila místopředsedkyně za floristickou sekci SKF ČR Ing. Klára Franc Vavříková.
Poděkování patří i sponzorům soutěže: firmám AZALEA Chlumec , St.Gabriel ,  FLORASIS,  PROFI PRESS  a časopisu Zahrádkář .
Tématem celé soutěže spojujícím čtyři soutěžní disciplíny byla osobnost hraběte Františka Antonína Šporka, který se v Lysé nad Labem 9. března před 355 lety narodil.
Soutěžící z pěti středních zahradnických škol tak měli za úkol vytvořit dekoraci expozice - kóje, dominantní florální objekt jako poctu sv. Hubertovi, svatební kytici pro Františku Apolonii a vázanou narozeninovou kytici pro Františka Antonína. První dva úkoly tvořily zahradnické školy v týmu, kytice pak za každé družstvo vázal vybraný student.

Čtyřčlenná porota, složená z profesionálních floristů, udělila třetí místo Vyšší odborné škole a Střední zemědělské škole Benešov, druhé místo si vybojoval tým Střední školy zahradnické Kopidlno a z prvního místa se radovala Střední odborná škola stavební a zahradnická Praha 9, ve složení: Marie Weigrichtová, Milan Fáček, Michaela Jínová a Denisa Mäsiariková

Vítězům srdečně blahopřejeme. Poděkování patří všem školám za účast.

 

 

POLABSKÝ MOTÝL 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na 17. ročník soutěže v aranžování květin pro studenty středních zahradnických a zemědělských škol a pro učně zahradnických a zemědělských učilišť polabský motýl 2017.

Soutěž se uskuteční 22. 3. 2017 v hale A2 Výstaviště Lysá nad Labem.

V příloze na konci stránky najdete kompletní propozice k soutěži a přihlášku do soutěže.

Vyplněné přihlášky posílejte na mailovou adresu svecova@vll.cz nejpozději do 28. 2. 2017.

Případné otázky k propozicím  můžete posílat na mailovou adresu dilna@henridesign.cz

Přílohy

Propozice PM 2017 (1 MB)
Přihláška PM 2017 (1 MB)


PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2018 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY