SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

45. Mistrovství floristů České republiky

-

Děčínská kotva

 

45. ročník–„Království květin

a Karel IV.,

Otec vlasti, řemesel, obchodu a

zahradnictví”

DĚČÍNSKÁ KOTVA 2016 – VÝSLEDKY

 

KATEGORIE SENIOR

 

 

SENIOR – „VE ZNAMENÍ KŘÍŽE“ – prostorové aranžmná

1. místo: Rebeka Elzerová, Zahradnická fakulta MENDELU,

2. místo: Ladislava Sodomková, Zahradní centrum Brabec

3. místo: Karolína Žáčková, SŠZaZe A. E. Komerse, Děčín-Libverda

 

SENIOR – ,,PŘEKVAPENÍ PRO KARLA IV.“ – tajná disciplína

1. místo: Jaromír Kokeš, Dambořice

2. místo: Karolína Žáčková, SŠZaZe A. E. Komerse, Děčín-Libverda
3. místo: Ladislava Sodomková, Zahradní centrum Brabec

 

SENIOR – „ŠPERK PRO BUDOUCÍ KRÁLOVNU“ – svatební dekorace do vlasů

1. místo: Jaromír Kokeš, Dambořice

2. místo: Karolína Žáčková, SŠZaZe A. E. Komerse, Děčín-Libverda

3. místo: Ladislava Sodomková, Zahradní centrum Brabec

 

SENIOR – „ROH HOJNOSTI ŘEMESEL“ – květinová expozice

1. místo:  Jaromír Kokeš, Dambořice

2. místo:  Karolína Žáčková, SŠZaZe A. E. Komerse, Děčín-Libverda

3. místo:  Jana Lenochová, Zahradnická fakulta MENDELU, Lednice  

SENIOR – Celkový vítěz

1. místo: Jaromír Kokeš, Dambořice

2. místo: Karolína Žáčková, SŠZaZe A. E. Komerse, Děčín-Libverda
3. místo: Ladislava Sodomková, Zahradní centrum Brabec

 

MISTR FLORISTA ČR 2016 v kategorii SENIOR

Jaromír Kokeš, Dambořice

 

 

                                                                   

KATEGORIE JUNIOR

 

JUNIOR – „VE ZNAMENÍ KŘÍŽE“ – prostorové aranžmná

1. místo: Tomáš Hakl, Střední škola zahradnická, Kopidlno

2. místo: Filip Bracek, Střední zahradnická škola Rajhrad, p.o.

3. místo: Tereza Míčová, Střední škola zahradnická, Kopidlno

 

 

JUNIOR – ,,PŘEKVAPENÍ PRO KARLA IV.“ – tajná disciplína

1. místo: Tomáš Hakl, Střední škola zahradnická, Kopidlno

2. místo: Michaela Moudrá, Střední škola zahradnická a technická

               Litomyšl

3. místo: Iva Bouzková, SŠZaZe A. E. Komerse, Děčín-Libverda

 

 

JUNIOR – „ŠPERK PRO BUDOUCÍ KRÁLOVNU“ – svatební dekorace do vlasů

1. místo: Tomáš Hakl, Střední škola zahradnická, Kopidlno

2. místo: Michaela Moudrá, Střední škola zahradnická a technická

                 Litomyšl

3. místo: Iva Bouzková, SŠZaZe A. E. Komerse, Děčín-Libverda

 

 

JUNIOR – „ROH HOJNOSTI ŘEMESEL“ – květinová expozice

1. místo: Jana Březinová, Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
2. místo: Tomáš Hakl, Střední škola zahradnická, Kopidlno

3. místo: Marek Šafář, Bohemiaseed s.r.o., Praha.

 

JUNIOR – Celkový vítěz

1. místo: Tomáš Hakl, Střední škola zahradnická, Kopidlno

2. místo: Iva Bouzková, SŠZaZe A. E. Komerse, Děčín-Libverda

3. místo: Jana Březinová, Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

 

MISTR FLORISTA ČR 2015 v kategorii JUNIOR
Tomáš Hakl, Střední škola zahradnická, Kopidlno

 

 

ZVLÁŠTNÍ CENA VYDAVATELSTVÍ PROFI PRESS ZA NEJKREATIVNĚJŠÍ ARANŽMÁ

Tomáš Hakl, Střední škola zahradnická Kopidlno

 

 

 

Mistrovství floristů ČR probíhá v rámci Děčínských slavností.

Soutěž se koná pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka,

v  rámci  Roku řemesel 2016 a oslav 700. výročí narození Karla  IV.


Letošní ročník soutěže bude probíhat v prostorách Centrum Pivovar v Děčíně a v exteriéru historických zahrad děčínského zámku.

 

Termín soutěže: 11. – 12. 5. 2016

 

Termín galavečera:  12. 5. 2016 od 19:00 (exkluzivní host Eva Pilarová)

Termín výstavy:       13. – 15. 5. 2016

Místo konání:            Centrum Pivovar,  Sofijská, Děčína Jižní terasy děčínského zámku   

Vyhlašovatelé:          Svaz květinářů a floristů ČR, Olomouc

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín – Libverda


 

Termín uzávěrky pro soutěžící:

20. 4. 2016   

 

 

Kompletní propozice a přihlášku do soutěže najdete v přílohách.



PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2017 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY