SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

 

FLORISTICKÁ SOUTĚŽ NA LETNÍ ETAPĚ FLORY OLOMOUC - KOŠ PLNÝ LÉTA (Plody léta)

VÝSLEDKY FLORISTICKÉ SOUTĚŽE

 Ve Floristické soutěži na letní etapě Flory Olomouc s názvem "Koš plný léta" zvítězil Jiří Gregor z Květiny Rudolf Hrbek, Rosice u Brna.

Na druhé příčce stanula Vlasta Sekyrková z Květinového ateliéru v Ráji, Lázně Bohdaneč.

Na třetí místo dosáhla Eva Hrbková, Květiny Rudolf Hrbek, Rosice u Brna.

 

Vítězům blahopřejeme a všem soutěžícím děkujeme za účast.

 

Svaz květinářů a floristů ČR Vás zve k účasti na tradiční floristické soutěži na letní etapě Mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc 2015.

Soutěžním úkolem letní soutěže  s názvem "Koš plný léta", která proběhne v jedné kategorii, bude vytvořit koš určen pro příležitostnou dekoraci terasy nebo balkónu, musí evokovat plné léto v rozkvetlé zahradě, bohatost květin a plodů.
K dekoraci koše můžou být použity živé řezané květiny, hrnkové rostliny nebo sušina, použití umelých květin nebo plodů není povoleno. Délka největšího rozměru koše se bude pohybovat od 50 cm do 100 cm (blíže specifikováno v propozicích).

PRODLOUŽENÍ TERMÍNU PŘIHLAŠOVÁNÍ !!!

Přihlašovat se můžete do 14. 8. 2015 písemně na adrese Výstaviště Flora Olomouc, a. s., odd. zahradnických výstav, Wolkerova 17, 771 11 Olomouc, e-mail: vyhlidalova@flora-ol.cz

V příloze na konci stránky najdete propozice soutěže spolu s přihláškou.PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2018 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY