SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Výsledky floristické soutěže při letní etapě Flory Olomouc 2014

Na letní etapě Flory Olomouc se ve floristické soutěži na téma "Letní věnec z růží" nejlépe umístila Ing. Pavla Plevová z brněnského Ateliéru na koleně, druhá příčka patří Evě Hrbkové z květinářství Květiny Rudolf Hrbek v Rosicích u Brna a na třetím místě stanula Vlasta Sekyrková z Květinového ateliéru V Ráji v Lázních Bohdaneč.

Kompletní pořadí soutežících najdete v příloze na konci stránky.

 

FLORISTICKÁ SOUTĚŽ na letní etapě

Flory Olomouc

Svaz květinářů a floristů ČR Vás zve k účasti na tradiční floristické soutěži na letní etapě Mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc 2014.

Soutěžním úkolem letní soutěže, která proběhne v jedné kategorii, bude vytvořit letní věnec z růží. Ve věnci by měly převládat růže, ale kromě květů je potřeba kreativním způsobem použít jakékoli ostatní části této oblíbené rostliny - listy, stonky, trny nebo třeba i kořeny. Rozměry věnce se budou pohybovat od 50 cm do 100 cm v průměru. Věnec může být určen k položení nebo zavěšení.

Přihlašovat se můžete do 7. 8. 2014 písemně na adrese Svaz květinářů a floristů ČR, Wolkerova 17, 771 11 Olomouc nebo mailem na adresy svaz.skf@seznam.cz nebo zahradnik@flora-ol.cz .

V příloze na konci stránky najdete propozice soutěže spolu s přihláškou.PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2019 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY