SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

DĚČÍNSKÁ KOTVA 2013

42. ročník Mistrovství floristů ČR

Celkovým vítězem 42. ročníku Mistrovství floristů ČR Děčínská kotva 2013 a Mistrem floristou 2013 se v kategorii SENIOR stal Martin Rubeš ze společnosti Flowerbed s.r.o.

Zde Vám přinášíme jeho krátký profil. кредит без справки о доходах кредит под залог авто

Martin Rubeš

Narodil se 07.05.1980 v Šumperku. Základní školou prošel v letech 1986 - 1994. Středoškolské vzdělání s maturitou ukončil roku 1999 a bezprostředně po ukončení studia odcestoval do Nizozemí. V roce 2000 postavil svou první živnost na importu cibulnatých a hlíznatých květin a rostlin do ČR a svůj první kamenný obchod s čerstvými květinami otevřel v červenci 2001. Rozvíjející se firma si vyžádala v roce 2005 restrukturalizaci, změnila svou právní formu a dále vystupovala a vystupuje pod jménem Flowerbed s.r.o. Profesionální floristice se začal věnovat po roce 2008, kdy uspořádal svou první předváděcí akci věnovanou svatbám a dále s každoroční pravidelností. Téhož roku otevřel druhý kamenný obchod v Litomyšli. Od roku 2010 pořádal své předváděcí akce ve spolupráci s nejlepšími floristy ČR, např: Jaromír Kokeš, Luboš Dobrovolný, Pavel Hruška, Lucie Kulmanová, Petr Kopáč. Prví soutěže floristů se zúčastnil v Olomouci na jaře 2010 a jeho prvenství v účasti na Děčínské kotvě bylo roku 2011, kde se umístil v celkovém pořadí na 8. místě. Další ročník Děčínské kotvy se posunul v celkovém pořadí o jednu příčku, tedy na 7. místo a v dílčím hodnocení obsadil 2 čtvrtá místa. Roku 2012 se mimo jiné zúčastnil i soutěže o svatební kytici roku 2013 v Brně a jeho kytice obsadila 6. místo. V roce 2013 mu účast na Děčínské kotvě zajistila 1. místo v celkovém pořadí a stal se tak mistrem ČR 2013.

Inspirace

Inspiraci pro svou práci a rozvoj se snaží sbírat četbou a studiem zahraničních knih, poznáváním nových technik a možností zpracování jednotlivých květin, nebo jejich částí. Jeho současnou největší inspirací je sama příroda. Pozorování seskupení jednotlivých druhů na rozkvetlé louce a všímání si nejmenších detailů - linie, struktura a textura rostlin, stromů a keřů při chůzi lesem a samozřejmě poznávání sebe samotného. 

 

Celkovou vítězkou 42. ročníku Mistrovství floristů ČR Děčínská kotva 2013 v kategorii JUNIOR a juniorským Mistrem floristou 2013 se stala Nela Novotná z České zahradnické akademie Mělník.

 

 

V příloze Vám přinášíme aktuální výsledky nejprestižnější floristické soutěže v České republice 42. ročníku Mistrovství floristů ČR Děčínská kotva 2013.

V příloze najdete tiskovou zprávu o průběhu 42. ročníku Mistrovství floristů ČR Děčínská kotva 2013.

Na následujícím odkaze najdete reportáž o 42. ročníku Mistrovství floristů ČR Děčínská kotva 2013 pod názvem Floristika 4 smysly. http://u-tv.geniusmediatv.cz/aktuality/

Víc o soutěži a jejich předešlých ročnících se dovíte na adrese:

http://www.decinska-kotva.cz

 

Udělené záštity ministra zemědělství ČR Petra Bendla a Asociace krajů ČR pro 42. ročník Mistrovství floristů ČR Děčínská kotva 2013 najdete na obrázcích níže.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2018 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY