SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

HAVÍŘOV V KVĚTECH

Na Havířovu v květech se nejvíce líbil krtek

Animované postavičky z večerníčků byly letošním tématem floristické soutěže v rámci třetího ročníku akce Havířov v květech. Floristé z České republiky a Slovenska od ranních hodin tvořili na travnaté ploše vedle náměstí republiky v centru města plastické obrazy ze živých květin, které následně hodnotili návštěvníci akce. Celkem soutěžilo deset družstev.
Obyvatelům Havířova a návštěvníkům akce se letos nejvíce líbil květinový Krtek a kalhotky tvůrců z Děčína, kteří z celkových 1870 odevzdaných hlasovacích lístků získali 413 příznivců. Na druhém místě skončili květináři společnosti Arbor Moravia, kteří vytvořili obraz postaviček Pat a Mat. Získali celkem 385 hlasů. Třetí místo obsadil květinový obraz Rákosníčka tvůrců ze Sempry Praha, který jako nejlepší ocenilo 268 hlasujících.

Na dalších místech následoval Ferda mravenec (172 hlasů), Bob a Bobek (159 hlasů), Pejsek a kočička (130 hlasů), Maková panenka (106 hlasů), Včelka Mája 104 hlasy), Pohádky z mechu a kapradí (70 hlasů) a Víla Amálka (63 hlasy).

Zcela mimo floristickou soutěž předváděl svůj um český reprezentant ve floristice Jaromír Kokeš, který bude Českou republiku reprezentovat na letošním Europa Cup v Havířově. Především ženy obdivovaly jeho květinové vazby.

Fotografie v příloze. жвачка для похудения diet gum

Ing. Eva Wojnarová
tisková mluvčí
+420 602 550 894

Archiv:
Soutěž v aranžování květin:
Svaz květinářů a floristů ČR vyhlašuje soutěž v tvorbě květinových obrazů.
Veškeré informace a přihlášku naleznete v příloze.

Soutěž je určena přednostně pro členy svazu.

Prezentace a prodej:
Nabízíme možnost prezentace vaší firmy na akci Havířov v květech - možnost prodeje. Podmínky naleznete v příloze.

Výběrové řízení na dodávku květin:
SKF ČR vypisuje výběrové řízení na dodávku květin pro akci Havířov v květech - přednostně pro své členy. Podmínky naleznete v příloze.PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2018 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY